Hotel Duo & Wellness

Teplicka 492, 19000 Praha, Česká republika

  • Až pro 4 hosty
  • Až 42 m²
  • Bazén
  • Wellness nebo spa

Ve městě Praha nabízí Hotel Duo & Wellness hostům fitness centrum, bezplatné Wi-Fi a parkování. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a klimatizaci. K dispozici jsou bazén, wellness centrum a sauna.

Nabízené pokoje mohou mít až 42 m². Ubytovat se zde mohou nejvýše čtyři osoby.

Ubytovaní hosté mohou vyrazit na pěší túru.

Ubytování je od místa „I.interní oddělení, pneumologie a hrudní chirurgie“ vzdálené 1,8 km.

Vzdálenosti jsou orientační. Délka trasy se může lišit.

Vzdálenosti k vybraným místům

Střížkov200 m
Rokoska2 km
přírodní památka Prosecké skály1,1 km
Libeňský zámek2,4 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~1 232 Kč

Jak zjistit dostupnost ubytování Hotel Duo & Wellness?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

Nabídka pokojů

Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

  • vlastní koupelna
  • klimatizace
  • kávovar

3 osoby21 m²vlastní koupelna

Hotel Duo & Wellness - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Klimatizace
  • Bazén
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Domácí zvířata povolena
  • Restaurace

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Děti a přistýlky

Osobě, která se přihlašuje k pobytu, musí být alespoň 18 let.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena. Může být účtován poplatek.
Důležité informace

Všechny děti do 6 let mají pobyt zdarma, pokud sdílí pokoj se 2 dospělými osobami.

Jazyky
  • česky
  • německy
  • anglicky
  • rusky
  • SK
  • UK
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Hotel Duo & Wellness na mapě: Praha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Hotel Duo & Wellness“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 11:00.

Je u objektu „Hotel Duo & Wellness“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Hotel Duo & Wellness“ dostupné Wi-Fi?

Wi-Fi je zdarma.

Má Hotel Duo & Wellness bazén?

Hosté mohou využívat bazén.

Má Hotel Duo & Wellness wellness nebo spa?

Na místě je k dispozici wellness nebo spa.

Pro kolik hostů je Hotel Duo & Wellness určen?

V nabídce jsou pokoje až pro 4 osoby na pokoj.

Jak daleko je Ládví od ubytování „Hotel Duo & Wellness“?

Ládví se nachází 1,2 km od ubytování.

Jak daleko je letiště „Letiště Václava Havla Praha“ od ubytování „Hotel Duo & Wellness“?

Letiště Václava Havla Praha se nachází 16 km od ubytování.

Recenze ubytování Hotel Duo & Wellness

Průměrné hodnocení z 11 696 recenzí na Booking.com je 8,4/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Tatiana 07 - 2026
7/10

Pobyt jsme si užili. Ačkoliv hotel leží o něco dál od centra města, stanice metra je přímo naproti. Spa & wellness centrum působilo velmi příjemně. Personál restaurace byl opravdu zdvořilý a profesionální.

ℹ) Recenze Hotel Duo & Wellness nevyjadřují stanovisko sleephotelsprague.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10