Palace Dlouhá Apartments - Old Town

Apartmán

Praha, Česká republika39 Dlouhá, 110 00

Orientační cena za noc pro 2 osoby~4 098 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 8 hostů
  • Až 128 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 2

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~4 098 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

Palace Dlouhá Apartments - Old Town, 4hvězdičkové ubytování, leží v destinaci Praha. Zhruba 210 metrů odtud je Poštovní muzeum. 12 km od ubytování leží Letiště Václava Havla Praha. Do programu pobytu patří pěší prohlídky.

restauraci naleznete v ubytování. V objektu jsou kavárna, minimarket a zvukotěsné pokoje. Pokoje pro rodiny jsou na výběr.

Všechny apartmány nabízejí TV, klimatizaci a psací stůl. Jen některé mají pračku. Ve všech apartmánech je vlastní koupelna se sprchou, fénem a bezplatnými toaletními potřebami. Dalším vybavením je kuchyň s lednicí, varnou deskou, mikrovlnnou troubou, myčkou nádobí a kuchyňským nádobím. Ve vybavení jsou i rychlovarná konvice nebo kávovar, kuchyňský kout, rozkládací pohovka a šatní skříň. Ubytování poskytuje posezení, zvukovou izolaci, jídelní část a dřevěnou nebo parketovou podlahu. Ubytování zahrnuje i dětskou jídelní židličku, topení, žehličku a soukromý vchod. Výhled se ve všech apartmánech otevírá do tiché ulice. Vana, otevřený sprchový kout a bidet jsou v některých apartmánech. V některých apartmánech patří do výbavy bezbariérový přístup, ventilátor a streamingové služby. Výhled na město a do vnitřního dvora je v některých apartmánech. Ručníky a ložní prádlo ve všech apartmánech nechybějí.

Transfer mezi letištěm a ubytováním je placený. V budově se nachází výtah. Zde jsou expresní check-in a check-out. Je zajištěno bezplatné Wi-Fi.

Vzdálenosti k vybraným místům

Obecní400 m
Staroměstské600 m
Orloj700 m
Karlův1,4 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento apartmán vašim potřebám?

Apartmán

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaLožnicePostelePračka
Apartmán458 m²1Rozkládací pohovka, Velká manželská postel (velikosti King)Ano
Apartmán s 1 ložnicí458 m²1Extra velká postel (velikosti Super King)Ano
Apartmán Superior478 m²1Extra velká postel (velikosti Super King)Ano
Apartmán se 2 ložnicemi8128 m²23 × Extra velká postel (velikosti Super King), Rozkládací pohovka-

„-“ znamená nepotvrzenou informaci, nikoli chybějící vybavení.

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Porovnejte apartmány v ubytování Palace Dlouhá Apartments - Old Town a vyberte si podle svých potřeb. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat
Praktické otázky před výběrem ubytování

Vybavení v každém ubytování

  • Kuchyň nebo kuchyňský kout
  • Vlastní koupelna
  • klimatizace
  • ručníky
  • fén
  • lednice

Apartmán

▾

Apartmán s 1 ložnicí

▾

Apartmán Superior

▾

Apartmán se 2 ložnicemi

▾

Palace Dlouhá Apartments - Old Town - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Restaurace
  • Letištní transfer
  • Expresní přihlášení a odhlášení
  • Výtah
  • Zvukotěsné pokoje

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Poplatky a záloha

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 100 EUR.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let

Přistýlka - pro děti od 0 let

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Jazyky
  • česky
  • anglicky
  • rusky
  • ukrajinština
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Praha Masarykovo nádraží“ od ubytování „Palace Dlouhá Apartments - Old Town“?

Železniční stanice „Praha Masarykovo nádraží“ se nachází 630 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Letiště Václava Havla Praha“ od ubytování „Palace Dlouhá Apartments - Old Town“?

Letiště Václava Havla Praha se nachází 11,6 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 160 recenzí hostů je 9/10 . Přečtěte si recenze apartmánu Palace Dlouhá Apartments - Old Town nebo přidejte vlastní.

Kevin10 - 2024
10/10
★★★★★

Apartmán má výbornou a klidnou polohu. K většině pražských památek dojdete za pár minut. Hned vedle je Nase Maso, kde se dá rychle a chutně najíst, což je velké plus. K dispozici je výtah. Personál ochotně odpovídá na e-maily a poskytuje informace.

ℹ) Recenze Palace Dlouhá Apartments - Old Town nevyjadřují stanovisko sleephotelsprague.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Palace Dlouhá Apartments - Old Town - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 4★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~4 098 Kč
Typická cena
~2 148 Kč

Dražší než 10 z 10 ubytování 4★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 4★ nebo obdobné úrovně: 390

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~4 098 Kč
Typická cena
~2 334 Kč

Toto ubytování je o 76 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování 4★ nebo obdobné úrovně s restaurací a s letištním transferem: 88

Za podobnou cenu

~3 484 Kč – ~4 713 Kč

  • Porovnaná ubytování 24
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 14
  • S bazénem 3
  • Se snídaní 15

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Hotel Residence Agnes

9,9/10 ~4 099 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.