Private Terrace in Heart of Prague

Truhlářská 1489, 110 00 Praha, Česká republika

  • Až pro 2 hosty
  • Rozloha: 25 m²
  • Ložnice: 1

Apartmán Private Terrace in Heart of Prague se nachází v Praze. Součástí ubytování jsou kuchyňský kout a vlastní koupelna. K dispozici jsou terasa a Wi-Fi. Je zajištěný transfer. Poštovní muzeum se nachází 230 m od apartmánu. Vzdálenost k přírodní památka Letenský profil je 1,2 km.

Ubytování má rozlohu 25 m² a jednu ložnici. Ubytovat se zde mohou až dvě osoby. V ložnici je velká manželská postel (velikosti King).

Vzdálenosti k vybraným místům

Letiště Václava Havla Praha13 km
Seebergovský palác470 m
přírodní památka Královská obora1,9 km
Národní galerie v Praze - Klášter sv. Anežky České510 m

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~5 270 Kč

Nabídka pokojů

Apartmán s terasou

  • vlastní koupelna
  • kuchyňský kout
  • balkon

2 osoby25 m²vlastní koupelna

Private Terrace in Heart of Prague - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Letištní transfer
  • Terasa

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd
OdjezdDo

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti od 18 let.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyk
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Private Terrace in Heart of Prague na mapě: Praha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Private Terrace in Heart of Prague“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 17:00. Odhlášení: do 10:00.

Je v ubytování „Private Terrace in Heart of Prague“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Private Terrace in Heart of Prague určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 2 hosty.

Kde se nachází Private Terrace in Heart of Prague?

Ubytování se nachází ve městě Praha.

Jak daleko je Praha Masarykovo nádraží od ubytování „Private Terrace in Heart of Prague“?

Praha Masarykovo nádraží se nachází 420 m od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „Private Terrace in Heart of Prague“ nejbližší letiště?

Vodochody se nachází 14,2 km od ubytování.

Recenze ubytování Private Terrace in Heart of Prague

Průměrné hodnocení z 23 recenzí na Booking.com je 9/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Private Terrace in Heart of Prague zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleephotelsprague.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10